×
ul. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
959-191-29-72
07.08.2015
We wrześniu rusza Objazdowa Szkoła Języka Polskiego na Ukrainie

Zapraszamy do współpracy osoby i organizacje chcące wziąć udział w naszym międzynarodowym projekcie.

Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód zaprasza Państwa szkołę, instytucję lub organizację do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie „PL+UA=EU. Polsko-ukraińskie spotkania na szlaku do zjednoczonej Europy”.
Każda instytucja, szkoła lub organizacja, która zgłosi swój udział w projekcie i zorganizuje u siebie takie spotkanie, otrzyma zestaw materiałów promocyjnych do nauczania języka polskiego – podręczniki, gry edukacyjne, flagę Polski oraz ciekawe upominki dla wszystkich uczestników spotkań.

PL+UA=EU

Aby wziąć udział w projekcie należy:

Więcej informacji o projekcie można uzyskać u koordynatora projektu na Ukrainie: Oksana Bondar, tel.: +380638664664, e-mail: oksana.bondar.v@gmail.com

Programem „PL+UA=EU. Polsko-ukraińskie spotkania na szlaku do zjednoczonej Europy” są objęte obwody winnicki, chmielnicki oraz żytomierski.

MSZ
Projekt „PL+UA=EU. Polsko-ukraińskie spotkania na szlaku do zjednoczonej Europy” jest współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2015”

We wrześniu rusza Objazdowa Szkoła Języka Polskiego na Ukrainie