×
ul. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
959-191-29-72
07.11.2016
DNI POLSKIEGO ROLNICTWA w ramach wystawy EURO AGRO - 2016 we Lwowie

Zapraszamy do udziału w promocji polskiego rolnictwa na Ukrainie.

WPHI w Kijowie

W dniach 17-19 listopada 2016 roku we Lwowie odbędą się targi rolnicze Euro Agro, na których Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zorganizuje przedsięwzięcie promocyjne pod hasłem „Dni Polskiego Rolnictwa”.
Jest to druga z kolei edycja w/w imprezy (I edycja miała miejsce w sierpniu 2015 r. we Lwowie), której celem jest promocja polskiej gospodarki – w szczególności sektora rolno-spożywczego – oraz potencjału inwestycyjnego regionów Polski.
W ramach przedsięwzięcia Wydział planuje organizację konferencji tematycznej pt. «Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle i sektorze rolno-spożywczym», która odbędzie się w pierwszych dniach targów (17-18 listopada). Udział - gratis.
Wydarzenie to organizowane jest w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Integracja Europa – Wschód. Dodatkowo do współpracy dołączyły Lwowska Państwowa Administracja Obwodowa, Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza, Lwowska Izba Handlowo – Przemysłowa oraz Rynek produktów rolnych "Szuwar" Sp. z o.o.
Drugiego dnia konferencji zaplanowano zorganizowanie prezentacji polskich i ukraińskich przedsiębiorstw oraz spotkania B2B.
Udział w konferencji można zgłosić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie lviv.expoua.eu. Szczegółowych informacji udzielają także koordynatorzy w Polsce i na Ukrainie.
Formularz pozwala również na zgłoszenie się do udziału w spotkaniach B2B oraz do panelu prezentacji przedsiębiorstw, które zaplanowano drugiego dnia (18 listopada).
Na stronie możecie zapoznać się Państwo z aktualnym programem konferencji.
Warto dodać, iż na targach Wydział zorganizuje własne stoisko promocyjno-informacyjne, na którym wyeksponowane zostaną materiały o polskiej gospodarce, a także drukowane materiały reklamowe firm polskich, które nie będą mogły wziąć bezpośredniego udziału w w/w targach. Ponadto na stoisku Wydziału przedstawiciele firm polskich będą mogli odbyć rozmowy B2B z potencjalnymi partnerami z Ukrainy, a także zwizytować przedsiębiorstwa z branży z regionu.
W przypadku zainteresowania udziałem z własnym stoiskiem w targach „Euro Agro” prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami po stronie polskiej: Targi Kielce S.A. Poniżej załączamy ofertę organizatorów wystawy skierowaną do potencjalnych wystawców.
Zapraszamy firmy polskie do udziału w targach „Euro Agro”, „Dniach Polskiego Rolnictwa” oraz konferencji. W przypadku Państwa zainteresowania możliwością wyeksponowania drukowanych materiałów reklamowych Państwa firmy na stoisku Wydziału prosimy o przysłanie materialów promocyjnych (w języku ukraińskim lub rosyjskim) pocztą zwykłą na adres naszego Wydziału.

***

Targi Euro Agro jest to pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sektora Rolno-Przemysłowego organizowana przez Targi Kielce i ukraińską firmę wystawienniczą Gal-Expo przy wsparciu Ministerstwa Polityki Rolnej i Żywności Ukrainy, władz obwodu lwowskiego i wiodących firm zachodniej Ukrainy.
Zakres branżowy targów EuroAgro:

  • ciągniki,
  • maszyny,
  • narzędzia,
  • urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej,
  • maszyny i urządzenia ogrodnicze i leśne,
  • środki do produkcji rolniczej (nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin i nawozy, pasze i dodatki paszowe),
  • akcesoria dla rolnictwa,
  • budownictwo inwentarskie.

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie

DNI POLSKIEGO ROLNICTWA w ramach wystawy EURO AGRO - 2016 we Lwowie