×
ul. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
959-191-29-72
20.11.2017
Dni Polskiego Rolnictwa oraz targi EURO AGRO - 2017 we Lwowie

To warta uwagi promocja polskiego przemysłu i sektora rolno - spożywczego na Ukrainie.

Dni Polskiego Rolnictwa 2017

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie ma zaszczyt zaprosić do udziału w międzynarodowej konferencji tematycznej pod hasłem „Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle i sektorze rolno-spożywczym”, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2017 r. we Lwowie w ramach przedsięwzięcia promocyjnego pod hasłem „Dni Polskiego Rolnictwa” organizowanego podczas targów rolniczych "EURO AGRO – 2017".

Dni Polskiego Rolnictwa 2016

Uprzejmie informujemy, iż „Dni Polskiego Rolnictwa” zostaną zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Integracja Europa – Wschód. Dodatkowo do współpracy dołączyli już: Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza oraz organizatorzy targów „EURO AGRO - 2017” Targi Kielce SA i Gal-EXPO SA.
Jest to trzecia z kolei edycja ww. imprezy (zeszłoroczna miała miejsce we Lwowie w listopadzie), której celem jest promocja polskiej gospodarki oraz aktywizacja polsko-ukraińskiej współpracy ze szczególnym uwzględnieniem sektora rolno-spożywczego.

Jak wyglądały Dni Polskiego Rolnictwa i targi EURO AGRO w 2016 roku?

Co zaplanowaliśmy w 2017 roku?

Z aktualnym programem można zapoznać się pod linkiem: 

PROGRAM DNI POLSKIEGO ROLNICTWA 2017

W tym roku interesujące stronę ukraińską tematy to:

  • polski rynek produkcji rolno-spożywczej i jego miejsce w Europie
  • nowoczesne technologie upraw i hodowli (np. rozwijające się w zachodniej części Ukrainy sadownictwo, uprawy szklarniowe, hodowla trzody chlewnej, bydła, drobiu, produkcja jaj, itp.)
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii w rolnictwie – szkolenia i podwyższanie kwalifikacji ukraińskich kadr, przetwórstwo zbóż i produktów rolnych
  • opakowania dla żywności itp.

Warto wiedzieć:

  • udział w Dniach Polskiego Rolnictwa we Lwowie jest BEZPŁATNY
  • organizatorzy zapewniają BEZPŁATNE TŁUMACZENIE zarówno podczas konferencji, spotkań B2B jak i w czasie prezentacji polskich ekspertów na stoisku WPHI
  • organizatorzy zapewniają dodatkowe wsparcie informacyjne dla polskich przedsiębiorstw zainteresowanych przyjazdem na Dni Polskiego Rolnictwa i na targi EURO AGRO do Lwowa (dojazd, zakwaterowanie, stoiska na targach itp.)

Dni Polskiego Rolnictwa 2016

W 2016 roku konferencja podczas Dni Polskiego Rolnictwa cieszyła sie dużym zainteresowaniem gości z Polski i Ukrainy, a udział w niej wzięli uznani polscy i ukraińscy eksperci z dziedziny rolnictwa (fot. archiwum SIEW)

Spotkania B2B i promocja polskich przedsiębiorstw na stoisku WPHI

Podczas Targów EURO AGRO - 2017 (28-29 listopada) zaplanowano zorganizowanie prezentacji przedsiębiorstw, wystąpienia polskich ekspertów oraz spotkania B2B.
W tym celu Wydział Promocji Handlu i Inwestycji oraz Stowarzyszenie Integracja Europa – Wschód zorganizują na ww. targach własne stoisko promocyjno-informacyjne, na którym dodatkowo wyeksponowane zostaną materiały o polskiej gospodarce oraz materiały promocyjno-informacyjne polskich firm. Tym samym w tym roku także stoisko będzie także dla Państwa doskonałym miejscem prezentacji i konsultacji z polskimi ekspertami i przedsiębiorcami z branży rolnej.

Dni Polskiego Rolnictwa 2016 Dni Polskiego Rolnictwa 2016

Stoisko promocyjne WPHI daje polskim firmom możliwość bezpłatnej i skutecznej promocji oraz aktywnego udziału w spotkaniach B2B i rozmowach z polskimi i ukraińskimi ekspertami (fot. archiwum SIEW).

W przypadku Państwa zainteresowania zgłoszeniem ekspertów i prezentacji na stoisku WPHI prosimy o kontakt z koordynatorami w Polsce pod nr telefonu lub e-mail wskazane w dalszej części informacji.

Natomiast w przypadku zainteresowania prezentowaniem Państwa materiałów na ww. stoisku, prosimy o przesłanie nam ofert i katalogów Państwa firmy w języku rosyjskim lub ukraińskim pocztą zwykłą na adres miejsca organizacji wystawy i konferencji tj.:

Centrum Wystawiennicze „Pivdennyi – EXPO”
Ukraina 79071 Lwów, ul. Szczyrecka 36
Виставковий центр «Південний – EXPO»
Ukraina 79071 Львів, вул. Щирецька 36
z dopiskiem na paczce: EURO-AGRO 2017 POLSKA WPHI najpóźniej do dnia 24 listopada 2017 r.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż ze względu na obowiązujące na Ukrainie procedury celne łączna waga jednej przesyłki nie powinna przekraczać 10 kg, a wartość 150,00 EUR.

Jak zarejestrować się na Dni Polskiego Rolnictwa 2017 i wziąć udział w konferencji i spotkaniach B2B?

Aby wziąć udział w Konferencji i rozmowach B2B należy wypełnić poniższy elektroniczny formularz zgłoszeniowy - dostępny także pod linkiem: REJESTRACJA DPR 2017

 

Jak dojechać na Dni Polskiego Rolnictwa i targi Euro-Agro 2017 we Lwowie?

Kontakt i współpraca z organizatorami

Szczegółowych informacji nt. konferencji udzielają także koordynatorzy w Polsce i na Ukrainie z ramienia Stowarzyszenia Integracja Europa – Wschód:

Polska:
Krzysztof Kalita, tel. PL +48796548507 (viber)
Magdalena Kalita, tel. PL +48796548508 (viber)
e-mail: kontakt@siew.org.pl Skype: siew_kielce

Ukraina:
Anna Pidlużna, tel. UA +38 0679798501
Maryna Bailina, tel. UA +38 0637780651 (Viber)

Małgorzata Gawin, WPHI Kijów,
tel.: +380442791298 , e-mail: kiev@trade.gov.pl

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie ww. informacji wśród zainteresowanych osób, przedsiębiorstw i instytucji, jak również o potwierdzenie możliwośći udziału w Dniach Polskiego Rolnictwa do 20 listopada 2017 r.

Zapraszamy!

Dni Polskiego Rolnictwa 2016

Dni Polskiego Rolnictwa oraz targi EURO AGRO - 2017 we Lwowie