×
ul. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
9591912972
REGON:
260423101
30.10.2020
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - współpraca w 2020 roku

Kyiv Tech Hub to finałowa konferencja organizowana w ramach programu Polish-Ukrainian Startup Bridge realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy w kooperacji z polskim Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej. Celem projektu Polish-Ukrainian Startup Bridge jest identyfikacja najlepszych pomysłów biznesowych podczas regionalnych spotkań na Ukrainie. A w kolejnym etapie ich akceleracja w trakcie szkoleń prowadzonych przez doświadczonych ekspertów oraz umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami polskich funduszy venture capital.

22 października 2020 r. w finale programu mentoringowego Polish-Ukrainian Startup Bridge wybrano trzy najbardziej obiecujące start-upy działające na Ukrainie. Dostaną one wsparcie z Polski.

Źródło i więcej informacji: https://firma.rp.pl/start-up/8843-kyiv-tech-hub-start-upy-polish-ukrainian-startup-bridge-elomia-re-leaf-paper-caretech-human

Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód było odpowiedzialne za zabezpieczenie techniczne wydarzenia w ramach umowy zawartej z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.

Fotografie: archiwum SIEW, O. Bondar

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - współpraca w 2020 roku
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - współpraca w 2020 roku