×
ul. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
959-191-29-72
20.10.2022
Ukraiński zespół „PanKarpo” z koncertem charytatywnym w Kielcach!

Koncert w Kielcach jest częścią trasy koncertowej, jaką „PanKarpo” zaplanował w Polsce. Jej celem jest wsparcie broniącej się przed rosyjską agresją Ukrainy.

22.10.2022 r. o godzinie 15.00 na scenie muszli koncertowej w Parku Miejskim wystąpi zespół „PanKarpo” z Winnicy. Grupa przebojem weszła do ukraińskiego show-biznesu w 2018 roku. Zespół podbił słuchaczy swoimi oryginalnymi, energetycznymi ukraińskimi piosenkami autorskimi, a wszystkie utwory wykonywane są podczas występu jedynie na żywo. Pomysłodawcą i wokalistą „PanKarpo” jest Wiktor Negura, a na scenie w Kielcach towarzyszyć mu będzie 4 doświadczonych muzyków. Zespół z Winnicy z własnymi utworami wykonywanymi w języku ojczystym przekazuje słuchaczom tradycje i nastrój kultury ukraińskiej. Na swoim koncie mają udział w wielu festiwalach i koncertach na całej Ukrainie. Wydali również 1 album i trwają prace nad kolejnym.

Koncert w Kielcach jest częścią trasy koncertowej, jaką „PanKarpo” zaplanował w Polsce.
Jej celem jest wsparcie broniącej się przed rosyjską agresją Ukrainy i upowszechnianie prawdziwych informacji o skali zniszczeń i okrucieństwie najeźdźców. Grupa wystąpi również w Busku Zdroju, Legnicy, Wrocławiu, Warszawie.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Muzyka oraz klipy „PanKarpo” dostępne są na www.pankarpo.com

Koncert w Kielcach odbędzie się dzięki współpracy Stowarzyszenia Integracja Europa Wschód, wolontariuszy (opiekunów i uczniów) z Niepublicznej Bursy w Kielcach, Departamentu Kultury Winnickiej Rady Miejskiej oraz Biura Promocji Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce.

 

Ukraiński zespół „PanKarpo” z koncertem charytatywnym w Kielcach!