×
ul. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
9591912972
REGON:
260423101
29.03.2024
Drugie warsztaty psychologiczne wspierające integrację młodzieży

Zorganizowaliśmy drugie warsztaty psychologiczne dla młodzieży z Niepublicznej Bursy w Kielcach z siedzibą w D. S. „Bartek”.

W sumie to już trzecie spotkanie  warsztatowe z psycholożką Katarzyną Krzystanek (Pierwsze z nich odbyło się na początku lutego i było skierowane do seniorów).

W zajęciach z 21 lutego wzięła udział ta sama grupa, kontynuując trening integracji w środowisku rówieśniczym i zgłębiając metody skutecznego radzenia sobie ze stresem. Tematyka skutecznej współpracy staje się coraz bardziej popularna  wśród młodzieży szkolnej, przez co chęć udziału w warsztatach zgłosiły już kolejne grupy.

Przypominamy, że zajęcia z psycholożką są dostępne także dla nowych formacji. Chętnie obejmiemy wsparciem młodsze dzieci i dorosłych. Mile widziane są także sugestie tematów spotkań.
Warsztaty psychologiczne są realizowane w ramach projektu: "Świętokrzyskie – rozwój i partnerstwo na rzecz profesjonalnego poradnictwa", przez co udział w nich jest bezpłatny (współfinansowanie ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego).

Jak można się zapisać na warsztaty?
Rejestracja

 

Drugie warsztaty psychologiczne wspierające integrację młodzieży