×
ul. Henryka Sienkiewicza 78A
25-501 Kielce
tel/fax:
NIP:
959-191-29-72
28.09.2012
Seminarium nt. recyklingu odpadów w Kielcach

Stowarzyszenie Integracja Europa – Wschód ma zaszczyt zaprosić na międzynarodowe seminarium na temat „Ekonomicznych aspektów wdrażania w przedsiębiorstwach instalacji do recyklingu odpadów”, które odbędzie się 5 października 2012 r. w siedzibie Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu pn. „EKO-OPERACJA. Polsko – ukraińskie partnerstwo na rzecz recyklingu odpadów w obwodzie winnickim i chmielnickim”, współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2012 r.
Seminarium rozpocznie prezentacja polskich i ukraińskich firm uczestniczących w projekcie. Podczas tej części zaprezentowany zostanie także serwis EKOOPERACJA.EU.
W trakcie seminarium omówione zostaną kwestie związane z wdrażaniem instalacji do przetwarzania odpadów w przedsiębiorstwie, w tym organizacja systemów zbierania oraz instalacji do przetwarzania odpadów.
Zaprezentowane zostaną także możliwości współpracy polskich i ukraińskich przedsiębiorstw z branży recyklingu odpadów, w tym praktyczne aspekty przekraczania granic oraz prowadzenia działalności gospodarczej i inwestycje w Polsce. Podczas tej części seminarium omówione zostaną również fundusze europejskie na inwestycje w recykling odpadów na przykładzie świętokrzyskich przedsiębiorstw.W seminarium wezmą udział polscy i ukraińscy przedsiębiorcy, oraz zaproszeni goście. W gronie gości z Ukrainy znajdą się m.in. zastępca naczelnika Państwowego Urzędu Ochrony Środowiska obwodu winnickiego, Naczelnik Oddziału Gospodarki Miejskiej – Rady Miejskiej Koziatynia oraz Oleg Polishchuk – docent Chmielnickiego Państwowego Uniwersytetu.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 3 października, do godz. 16.30
telefonicznie pod nr 796548507 lub e-mail: kontakt@siew.org.pl

Organizator: Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód
Termin: 5 października 2012 r.
Miejsce: Muzeum Dialogu Kultur, Kielce, Rynek 3/5

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 95

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 95

Seminarium nt. recyklingu odpadów w Kielcach
Seminarium nt. recyklingu odpadów w Kielcach